גודל טקסט:
שינוי צבעי האתר:
מקשי קיצור
S - עבור לתוכן העמוד
1 - עמוד הבית
4 - חיפוש
הצהרת נגישות

בנייה מתועשת

בענף הבנייה הישראלי ישנן מספר שיטות בנייה המספקות פתרון לפרויקטים בסדרי גודל שונים. בתפאורה זו, המאופיינת גם בתחרותיות רבה, בנייה מתועשת נחשבת לאחת מהשיטות החדשניות, הטכנולוגיות, המהירות, המסודרות, המתוכננות והאיכותיות ביותר.

חברת רמט טרום הינה מהחברות המובילות בישראל בתחום זה של בנייה מתועשת. לחברה ניסיון בן עשרות שנים בייצור, תכנון, אספקה והרכבה של אלמנטים מתועשים לבנייה. רמט טרום מספקת ובונה לכל חברות הבנייה בישראל, לאור מדיניותה הייחודית להיות גם ספק וגם יצרן.

בנייה מתועשת בחברת רמט טרום

החברה נשענת לא רק על טכנולוגיה פורצת דרך של בנייה מתועשת ומפעל חדשני, אלא גם על הון אנושי שכולל למעלה מ-300 עובדים בכל מעגלי התעסוקה בחברה. לרשותה צי תחבורה מתקדם לטובת שירות ושינוע האלמנטים בכל רגע נתון ולכל נקודה על המפה.

חברת רמט טרום פועלת בענף זה של בנייה מתועשת מול פרויקטים של בנייה רוויה למגורים, מוסדות ציבור, מבני משרדים ומסחר, מרכזים לוגיסטיים (מרלו"גים), מתקנים ביטחוניים, תשתיות וכו'.

רמט טרום מקפידה על פיתוח מוצרים איכותיים לרבות אלמנטים אדריכלים מתועשים. לחברה מפעלים מהמתקדמים בעולם ללוח"דים ואלמנטים טרומיים כדוגמת קירות, תקרות, עמודים, אלמנטי מיגון, אלמנטים לתשתיות ועוד.

הבטון מיוצר במפעלי החברה באמצעות שלוש תחנות בטון עצמאיות, בשטח אשר בבעלות רמט טרום ואשר משתרע על פני כ-150 דונמים. ייצור הקורות הדרוכות במפעלי רמט טרום הינו מהגדולים והחזקים בארץ. הדריכה הינה עד 150 טון למפתח של עד 40 מ', במשקלים של 150 טון עם יכולת הנפה של עצמאית של האלמנטים במפעל.

החזיתות מיוצרות במפעלים מתועשים ומבוקרים, העומדים בתקנים מחמירים (לרבות תקני ייצור לפי מכון התקנים הישראלי ותקני איכות לפי ISO:9002). ייצור החזיתות, היצוקות ביחד עם האבן באמצעות אביזרי הרמה, נעשה במפעל בתבניות פלדה מדויקות.

שיטת הרכבה פשוטה – קצב של 2.5-3 קומות בבנייה רוויה למגורים

בפרויקטים המבוצעים על ידי בנייה מתועשת, שיטת ההרכבה של האלמנטים הטרומיים והחזיתות הינה פשוטה ומבוססת על קיומם של פרטי חיבור קבועים, חיצוניים ואינטגרליים. בצדי כל אלמנט ישנן תעלות יצוקות ובמהלך ההרכבה מושחלות בתעלות הללו "חרבות" מפלסטיק אשר יוצרות איטום ראשוני ורציף בין האלמנטים.

הדיוק בהרכבה הוא משמעותי. האלמנטים המתועשים אשר מיוצרים במפעל המתועש הינם מדויקים, וההרכבה ויישום ההרכבה נעשים באופן ישר ומדויק. ללא מעבר בטון בין אלמנט אחד למשנהו. הדברים באים לידי ביטוי גם בלוחות זמנים קצרים, כאשר בכל הנוגע לבנייה רוויה למגורים, בנייה מתועשת חכמה יכולה לאפשר התקדמות בקצב של 2.5-3 קומות בחודש (כולל בנייה במקביל במספר מגדלים).

חדש!

בנית מודלים תלת מימדיים, כחלק אינטגרלי מהצעות מחיר לבניה מתועשת בענף המגורים בפרט, ובשאר ענפי הבניה והתשתיות בכלל.

חברת רמט טרום מתרגמת את הצעות המחיר לשיטות תמחור עבודות הקבלניות המוכרות, לצורך פישוט התהליך, והשוואתו לשיטות קיימות, לנוחיות היזמים והקבלים בענף.