גודל טקסט:
שינוי צבעי האתר:
מקשי קיצור
S - עבור לתוכן העמוד
1 - עמוד הבית
4 - חיפוש
הצהרת נגישות

בניית גשרים

רמט טרום מייצרת מגוון רחב של אלמנטים מתועשים עבור בניית גשרים כדוגמת קורות דרוכות, כרכובים ברמות גמר שונות (לרבות כרכובים מבטון אדריכלי) ואלמנטים משלימים נוספים בהתאם לדרישות הפרויקט.

בחברת רמט טרום, אלמנטים לטובת בניית גשרים מתוכננים קונסטרוקטיבית לרמות דריכה של עד 1,500 טון, למפתחים של עד מעבר ל-40 מטר, ולמשקלים של עד 150 טון. תודות ליכולת הלוגיסטית הגבוהה וכושר ההרמה של המנופים במפעלי החברה, רמט טרום מייצרת, פורקת ומאחסנת אלפי מ"ק במהלך השנה עבור מגוון פרויקטים.

בניית גשרים בפריסה ארצית רחבה

קורות הבטון הדרוכות לפרויקטים של בניית גשרים ניתן לקבל בחתכים שונים וברמות גמר שונות, ובכוחות דריכה שונים ומורכבים, לרבות דריכה מעורבת (דריכת קדם ודריכת אחר בעזרת דקטים אשר נוצקים באלמנט תוך כדי תהליך הייצור).

אלמנטי הקורות הדרוכות אשר מיוצרים במפעלי חברת רמט טרום הינם באיכות ביצוע וגמר בסטנדרטים הגבוהים בעולם. זאת בזכות ציוד הכולל תבניות, פסי ייצור, מתקני דריכה, ובמיוחד איכות הבטון אשר מבוקרת מדי יום ביומו על ידי טכנולוג המפעל.

קורות דרוכות לטובת בניית גשרים בחברת רמט טרום מיוצרות בחתכים שונים – קורות מלבניות, קורות אשטו, קורות קמץ, קורות תעלה וקורות המיוצרות בחתכים מיוחדים לפי דרישת לקוח.

מתודולוגיה מוקפדת זו, הנשענת הן על ניסיון רב בתחום והן על הון אנושי, מציבה את חברת רמט טרום בחזית ענף הבנייה בתחום הגישור, ובאה לידי ביטוי בשורה ארוכה של פרויקטים אשר בוצעו ומבוצעים בעבור גופי התשתיות המובילים בישראל. לרבות פרויקטים אשר העלו דרישות הנדסיות מורכבות ביותר.

פתרונות שינוע ואחסנה

רמט טרום מבצעת פרויקטים של בניית גשרים בפריסה ארצית רחבה. כולל הובלות מיוחדות, פתרונות שינוע מסביב לשעון, וכן הנפות והרכבות מורכבות באתר.

ניסיונה העשיר של החברה בבנייה מתועשת מתחבר היטב עם הצרכים הידועים של ענף הגישור. כידוע, מדובר בענף גדול בתחום התשתיות אשר צמיחתו נגזרת מהעלייה העקבית בבניית מחלפים, גשרים וצירי תחבורה בינעירוניים. בתוך התפאורה הזו, חברת רמט טרום, המציעה פתרונות מתועשים לבניית גשרים, נחשבת לשחקן מפתח.

על מנת לייעל את קצב העבודה ולאפשר עמידה בלוחות זמנים קצרים, רמט טרום מסוגלת גם לבצע ייצור אלמנטים טרומיים בהיקף רב ולמפרע. האלמנטים מאוחסנים במפעלי החברה, המשתרעים על שטח רחב היקף שבבעלותה של רמט טרום, ומוכנים בכל עת לשינוע לאתר. כאשר כושר  הייצור הזה מתחבר עם יכולות לוגיסטיות אדירות, הקבלן המבצע מקבל לימינו מעטפת מקצועית ואיכותית ביותר.