רמט טרום הינה חברה קבלנית בעלת סיווג ג5 הנחשבת לאחת מהחברות הוותיקות והמוערכות בענף הבנייה בישראל. פעילות החברה מורכבת ממספר חטיבות אשר גם מתפקדות באופן עצמאי וגם משתפות פעולה זו עם זו.

חטיבת היזמות של רמט טרום מקדמת בניה רוויה למגורים בסטנדרט גבוה, בלוחות זמנים קצרים ובאיכות גמר בסטנדרטים בלתי מתפשרים. הפרויקטים של חטיבת היזמות ברמט טרום מביאים לידי ביטוי ניסיון ביצועי של עשרות שנים אשר מגיע כעת לצרכן הסופי – רוכש הדירה.

רוכשי הדירות בפרויקטים של רמט טרום נהנים מכך שהם עומדים מול חברה המחזיקה בעצמה את אחד ממפעלי הבטון הגדולים בישראל (המשרת את כלל חברות הבנייה במדינה). כך גם החברה הינה בעלת גב פיננסי רחב. בין הפרויקטים הבולטים של חטיבת היזמות של רמט טרום ניתן לציין את פרויקט "עיר היין" באשקלון הנמצא בימים אלה בשלבי ביצוע ושיווק.

פרויקט לדוגמה, "פארק היקב"

פרויקט "פארק היקב" במתחם עיר היין באשקלון, הנמצא בימים אלה בביצוע ושיווק, הוא דוגמה מצוינת לפעילות חטיבת היזמות של רמט טרום. הפרויקט כולל ארבעה בנייני יוקרה ובהם כ-260 דירות בנות 3-6 חדרים (כולל פנטהאוזים מפוארים). 50% מהדירות מיועדות לשוק החופשי ו-50% ישווקו במסגרת תוכנית "מחיר למשתכן".

חטיבת היזמות של רמט טרום שואפת במסגרת הפרויקט באשקלון להעמיד סטנדרט פורץ דרך של חוויית מגורים חדשה. ארבעת הבניינים תוכננו בתכנון קפדני והם כוללים לובי חדשני ומפואר, מערכות חשמל חכם, קיר מסך בחזית, חניות בצביעת אפוקסי (כולל הכנה לעמדות הטענה לרכבים חשמליים) ועוד.