רמט טרום מייצרת לא רק תקרות דרוכות אלא גם לו"חדים לקירות, המהווים פתרון אשר מתעש לחלוטין את המבנה. רמט טרום מייצרת לוח"דים לקירות המיועדים למפתחים גדולים, בעוביים של 165 מ"מ ו-200 מ"מ.

לוח"די הקיר הייחודיים ברמט-טרום מספקים מגוון רחב של פתרונות מבחינת בטיחות ואבטחה. הקירות הינם בעלי עמידות אש ל-120 דק' כנדרש בתקינה הרלבנטית, ובעלי חסינות גבוהה לפריצות (באופן משמעותי ביחס לבנייה קונבנציונלית המבוססת על בלוקים מבטון).

כמו כן, חשוב לא פחות, לו"חדים לקירות המיוצרים במפעלי רמט טרום הינם בעלי חזות ונראות ברמת גמר גבוהה ביותר (ללא תחרות).

לוח"ד קיר והרכבות על ידי גורם הנדסי אחד

היות שמפעלי רמט-טרום מתמחים לא רק בייצור לוח"דים (לרבות לוח"די קיר), אלא גם מובילים את ענף הבנייה עם קטלוג רחב היקף של עמודי בטון וקורות דרוכות, תיאום התכנון וההרכבה מבוצעים על ידי גורם הנדסי אחד, הלוקח בחשבון את הרכבתו של המבנה המתועש לפי התוכנית.

שיתוף הפעולה בין מחלקת הלו"חדים ומחלקת האלמנטים המתועשים, המתקיים באופן ייחודי בחברת רמט-טרום תחת קורת גג אחת, מקצר במידה ניכרת את לוחות הזמנים.

לוח"ד קיר – שימושים נפוצים

לוח"דים לקירות משמשים למבני תעשייה, מרלו"גים, מרכזים מסחריים, מבני אחסנה, מבנים לוגיסטיים, מחיצות בין מבנים ועוד. בין היתר רמט טרום סיפקה פתרון זה למתחמים כגון מבנה איקאה בבאר שבע, שבזכות השימוש בלו"חדים איפשר למסור את המבנה בתוך חמישה חודשים בלבד מרגע הצבת העמוד הראשון.