רמט טרום הינה אחת החברות הקבלניות הוותיקות בישראל. לאורך עשרות שנות פעילותה הייתה החברה שותפה בבניית אלפי יחידות דיור בפריסה ארצית. חטיבת הקבלנות של רמט טרום מתמחה בהקמת מוסדות ציבור, בתי ספר, גני ילדים, אולמות ספורט ועוד.

רמט טרום הינה בעלת דירוג קבלני ג5 ומבצעת פרויקטים בשיטות מתועשות מתקדמות העומדות בחזית הטכנולוגיה. האלמנטים המרכזיים אשר מרכיבים את מוסדות הציבור המוקמים על ידי רמט טרום הינם לוח"דים ופריקסטים בחיפוי אבן המיוצרים במפעלי החברה במישור אדומים. כך גם רמט טרום עוסקת בייצור עמודים אדריכליים בחתכים שונים וכן קורות מתועשות וקורות קונבנציונאליות.

אנו עובדים על בסיס שיטת בנייה שמבוססת על קירות מתועשים נושאים בשילוב עם בנייה קונבנציונאלית. שיטה המאפשרת קיצור דרמטי של תהליך הבנייה. כל זאת בכדי להגיע לסטנדרטים גבוהים של איזון בין מהירות ליעילות בהקמת מבני ציבור, מבני מסחר, מבני תעשייה, מגדלי מגורים ומגדלי משרדים.

לחברת רמט טרום ניסיון עשיר ורב בעבודה מול גופים פרטיים וסטטוטוריים כולל משרדי ממשלה, רשויות מקומיות, גופים ביטחוניים, מוסדות חינוך, חברות פרטיות, חברות ייזום ועוד.

רמט טרום מספקת ללקוחותיה בתחום הקבלנות מענה כולל. החל מהתכנון, דרך ייצור וביצוע ועד למסירת המפתח. החברה גאה בכך שהייתה מהראשונות בישראל שזיהו את הצורך של רשויות מקומיות בפיתוח שיטת בנייה מהירה למבני ציבור ומוסדות ציבוריים. על מנת לענות על כך הוקמה ברמט טרום חטיבת קבלנות ייעודית.