גודל טקסט:
שינוי צבעי האתר:
מקשי קיצור
S - עבור לתוכן העמוד
1 - עמוד הבית
4 - חיפוש
הצהרת נגישות

מבנים יבילים מונוליטיים

מפתח אורך

מבנים יבילים מונילטיים, אשר הינם מבנים מרחביים המיוצרים ביציקה אחת, משמשים למגוון יישומים כגון מיגון, מסחר, צרכים אזרחיים ועוד. חברת רמט טרום מתמחה בייצור מבנים יבילים מונוליטיים ומאפשרת ללקוחותיה לייצר ולשנע כל מבנה לפי דרישה ובכל תצורה.

המבנים המונוליטיים המיוצרים במפעלי חברת רמט טרום משונעים-מובלים לכל נקודה ברחבי הארץ, וניתנים כמובן להעתקה מנקודה לנקודה לאחר מכן. ניתן לייצר מבנים מונוליטיים יבילים עם אבזורים שונים כדוגמת תשתיות חשמל, אינסטלציה ותקשורת. החל מרמת מפתחים ותעלות להתקנה עצמאית על ידי הלקוח, וכלה בהתקנה על ידי רמט-טרום עד לכדי מוצר מוגמר לחלוטין.

יתרונם הגדול של מבנים מרחביים יבילים ומונוליטיים טמון בכך שהם ניתנים להעתקה ושינוע. המבנים מיוצרים במפעלי רמט טרום בטכניקה ייחודית ומבטון עתיר זיון, ועל כן הינם ברי קיימא ועמידים לאורך עשרות שנים.

מבנה יביל בייצור חברת רמט טרום

מבנה יביל מבטון מספק שורה של יתרונות נוספים, מלבד יכולת העתקתו ועמידותו רבת השנים. לדוגמה, המבנים מאובזרים בחומרי בידוד מיוחדים ומהטובים בעולם, ומספקים בידוד טרמי בסטנדרטים גבוהים אף בתנאי אקלים קיצוניים. כמו כן, ייצורם מבטון מזוין מספק מענה של בידוד אקוסטי ללקוח.

המבנים היבילים והמונוליטיים בחברת רמט טרום מסופקים בכל גמר נדרש כגון שפכטל אקרילי, כל גוון צבע, גימורי בטון אדריכלי בטקסטורות שונות המבוצעים על ידי תבניות גומי, חיפויי אבנים (גרניט, שיש, אבן טבעית) ועוד. הם מיוצרים בגדלים שונים, החל ממבנים קטנים בגודל של 3.6X3.6 מטרים, וכלה במבנים רחבי היקף המגיעים לכדי 9.2 מטרים על 7.2 מטרים. יישומיהם הינם מגוונים: מגורים, שירותים, שימוש משרדי, אחסון, חדרי הרצאות, משרדי מכירות לפרויקטים ועוד.

היתרון הסביבתי

מבנים יבילים מונוליטיים מקפלים בחובם יתרון סביבתי משמעותי. היות שמדובר במבנים המיוצרים במפעלי החברה בטכנולוגיה מתועשת, והיות שהמבנה משונע לאתר כמוצר מוגמר לחלוטין, תהליך העבודה לא כולל כמעט פסולת בניין (לרבות פסדים ורעלים).

זאת ועוד, גם בעת העתקתו מנקודה לנקודה, אין הדבר כרוך בהריסתן של התשתיות ובבנייתן המחודשת. על פי רוב השינוע נעשה בקלות, בפשטות, ועם מינימום לכלוך ופסולת. על לקוחות רמט טרום בתחום זה של מבנים יבילים מונוליטיים נמנים משרדים ממשלתיים, גופים פרטיים, חברות ציבוריות ועוד.