גודל טקסט:
שינוי צבעי האתר:
מקשי קיצור
S - עבור לתוכן העמוד
1 - עמוד הבית
4 - חיפוש
הצהרת נגישות

מיגוניות

מפתח אורך

רמט טרום, כחברה המתמחה בבנייה מתועשת, מספקת מגוון רחב של מיגוניות המיוצרות תוך עמידה דווקנית בדרישות משרד הביטחון ופיקוד העורף. המיגוניות מיוצרות בהתאם לאיומים מוגדרים, וניתן להתאימן לאיומים ספציפיים.

רמט טרום מייצרת עמדות מיגון שונות לפי דרישות הלקוח. החל מעמדות הניתנות להרכבה באתר על ידי חיבור מספר אלמנטים, וכלה בחדרים ממוגנים שמוצבים על ידי כלים הנדסיים בכל נקודה. לדוגמה, מבנים המאובזרים עם פחי שיכוך להתמודדות עם הדף, מבנים המיוצרים מבטון בעוביים שונים שנדרשים לספק מענה לפגיעות ישירות של אמצעי לחימה שונים ועוד.

מיגוניות ברמט טרום תוך שיתוף פעולה עם משרד הביטחון

רמט טרום ומשרד הביטחון משתפים פעולה בניסויים בליסטיים על קירות טרומיים בכדי להתאים עוד יותר את הפתרון המיגוני הנכון ללקוח. המיגוניות זמינות להצבה בתנאי שטח שונים ובמתחמים מגוונים לרבות מתקנים צבאיים, תחנות אוטובוס בשטחים פתוחים, בסמיכות למוסדות חינוך וציבור, ביישובים על קו התפר, כעמדות שמירה ועוד.

היות שמפעלי החברה מנוסים ומיומנים בייצור אלמנטים יבילים מבטון בשיטות מתועשות, רמט טרום מסוגלת לספק מיגוניות בקצב רב ובהיקפים גדולים (עד כדי מאות יחידות בשנה). מפעלי רמט טרום הינם בעלי יכולת לעמוד בלוחות זמנים צפופים ואף צפופים ביותר (בפרט במידה שהדבר נדרש לטובת הגנה על חיי אדם). לרבות על ידי ייצור מסביב לשעון בשלוש משמרות.

ייצור מיגוניות במפעלי חברת רמט טרום נעשה לפי התכנון האדריכלי, וכולל גם ייצור מדויק של הדגמים המבוקשים על ידי פיקוד העורף. זאת על פי דרישות המיגון הרלבנטיות הנגזרות מכוח האיומים הספציפיים שהוגדרו למיגונית. המבנה המונוליטי מאובזר באלמנטים מבטון מזוין ומספק רמה גבוהה של בידוד תרמי ובידוד אקוסטי.

שינוע מנקודה לנקודה

מיגוניות הינן מבנים הניתנים לשינוע מנקודה לנקודה ללא צורך בפגיעה בתשתיות הקיימות. המיגוניות משונעות כמוצר מוגמר, ועל כן תהליך העבודה הדרוש לשם כך לא כולל כמעט פסולת בניין (כולל רעלים ופסדים). הובלת המיגונית הינה אפוא קלה, זולה ואפקטיבית.

המיגוניות המיוצרות על ידי חברת רמט טרום יכולות לשמש במקביל מספר גורמים (עסקים, משפחות, מרחבים מוגנים בשטח ציבורי וכדומה), ובשעת חירום מסוגלות אף להגן על כ-15 עד 20 נפשות (תלוי בגודל המוצר הספציפי, כמובן).

חברת רמט טרום מייצרת מיגוניות בטכניקות פורצת דרך ומבטון עתיר זיון. מדובר על מיגוניות בסטנדרטים גבוהים ביותר שהינן ברות קיימא אף לעשרות שנים קדימה. ניסיונה העשיר של החברה בייצור מיגוניות, יחד עם עבודתה השוטפת מול משרד הביטחון ומשרדי ממשלה נוספים ובזכות יכולות טכנולוגיות בתחום, מאפשרים ייצור מיגוניות מתועשות ברמה גבוהה וללא תחרות.