גודל טקסט:
שינוי צבעי האתר:
מקשי קיצור
S - עבור לתוכן העמוד
1 - עמוד הבית
4 - חיפוש
הצהרת נגישות

עמודים דרוכים

מפתח אורך

רמט טרום מתמחה בייצור עמודים דרוכים תוך הקטנת את כמות הזיון והגעה לכדי ממדי החתך המינימאליים בשמירה על הגבהים והעומסים המתוכננים. דריכת העמודים בחברת רמט טרום, המתמחה באלמנטים מתועשים אלה, מתבססת על תכנון קפדני ושמירה על סימטריות, על מנת לקבל את העמודים ללא עיוות (קמבר).

כידוע, הייחודיות בעמודים הדרוכים טמונה בשיטת הביצוע. בתור אלמנט טרומי המיוצר במפעל, רמט טרום מייצרת עמודים דרוכים גם בגבהים של עד 24 מ', ובמניפת חתכים אופציונאליים (מחתכים מזעריים של כ-40/40 ס"מ ועד חתכים גדולים של כ-100/100 ס"מ). העמודים הדרוכים מיוצרים כנדרש עם ווטות לטובת השענת הקורות במספר מפלסים וכיוונים נדרשים.

מהירות הרכבת העמודים הטרומיים מאפשרת למזמין העבודה או הקבלן המבצע ליהנות מהיתרונות הידועים של הבנייה המתועשת ובראשם קיצור לוחות זמנים והעדר צורך ביציקות באתר. התקנת העמודים מביאה לכדי כך שבתוך ימים ספורים ניצב אתר שלם. קצב העבודות מתקצר באופן משמעותי, ולחברת רמט טרום פרטי הנפה והרכבה המשלבים מהירות ודיוק.

חיבור עמודים דרוכים טרומיים ליסודות המבנה נעשה על פי רוב באמצעות טכניקת ההברגות שהינה השיטה היעילה והמהירה ביותר למשימה זו. לרמט טרום יכולת לבצע את חיבור העמודים גם בשיטות נוספות כדוגמת הרכבה בכוס או חיבור בריתוך.

עמודים דרוכים המיוצרים במפעלי רמט טרום יכולים לכלול חיבורים שונים אשר נדרשים ליישומים באתר כגון חיבורי גגונים, חיבור למנופים עיליים, הכנסה או השחלה של קורות ועוד. אביזרים כדוגמת אינסרטים או שרוולים מעוגנים לפי דרישה בעמוד הדרוך, ומאפשרים את חיבורו לטופינג או לרצפות יצוקות.