גודל טקסט:
שינוי צבעי האתר:
מקשי קיצור
S - עבור לתוכן העמוד
1 - עמוד הבית
4 - חיפוש
הצהרת נגישות

קירות חוץ

מפתח אורך

קירות חוץ הם מהנושאים המרכזיים והחשובים ביותר לגבי הבחירה בבנייה מתועשת. בהסבה טרומית מפרויקט יצוק לפרויקט מתועש, נושא קירות החוץ הוא בעל משקל רב, שכן שימוש בקירות חוץ טרומיים מקפל בחובו יתרונות רבים לעומת בנייה קונבנציונאלית.

כידוע, בעת המרת הפרויקט לבנייה מתועשת, ניתן לקבוע אילו מרכיבים יוסבו לתיעוש ואלו יוותרו בשיטה הקונבנציונלית. הניסיון מלמד כי בעוד שבנושאים מסוימים הקבלן או מזמין העבודה יכול להעדיף את הבנייה הקונבנציונלית, בכל הנוגע לקירות חוץ מתועשים, זהו סעיף שמעטים מוכנים להתפשר עליו. ההסבה המתועשת של קירות החוץ היא זו אשר חוסכת את מירב המשאבים וההשקעה, וכפועל יוצא מכך, מניבה את התמורה המרבית.

רמט טרום מיישמת בביצוע קירות חוץ מתועשים מגוון רחב של פתרונות חיפוי. החל מבטון אדריכלי, דרך סוגים שונים של אבנים מקומיות, וכלה בחיפויים מגרניט ועוד. החברה משלבת בקירות החוץ המתועשים את פרטי חלונות הנדרשים בהתאמה לתכנון אדריכלי, ומבצעת תכנונים גיאומטריים שונים לרבות קירות חוץ מרחביים, קירות חוץ מעוגלים ועוד. לרמט טרום ניסיון עשיר בליווי פרויקטים בהסבת התכנון והתאמות לשימוש בקירות חוץ מתועשים.